SCHOLA PRAGENSIS 2013

18. ročník výstavy SCHOLA PRAGENSIS 2013

Hlavní město Praha a odbor školství, mládeže a sportu Magistrátu hlavního města Prahy si Vás dovolují pozvat na 18. ročník přehlídky a nabídky studijních oborů pražských středních a vyšších odborných škol, který se uskuteční ve dnech 21. – 23.11.2013 v Kongresovém centru Praha.

Výstava SCHOLA PRAGENSIS je určena zejména žákům devátých tříd, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách všech typů. Školy zřizované hlavním městem Prahou i jinými subjekty zde prezentují nejen svá zařízení, ale i výsledky své práce, a to jak v oblasti pedagogické, tak i v oblastech zájmových činností. Potencionální zájemci o studia na vybrané škole se mohou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí, a mají i možnost porovnání s jinými školami. Široká veřejnost zde získává obraz o studijních nabídkách v kraji, tj. hlavním městě Praze.

Vloženo: 4.9.2013 | Mgr. Stanislav Beldík | Přečteno: 14740 x