Odbory školství úřadů městských částí HMP


Kontakty na vedoucí odborů školství úřadů MČ HMP
(22 správních obvodů)

Městská část

Vedoucí odboru školství

Telefon

E-mail 

MČ Praha 1

Mgr. Michaela Vencová

221 097 132

michaela.vencova@praha1.cz

MČ Praha 2

Petra Hainzová, M. A.

236 044 162
724 287 271

petra.hainzova@praha2.cz

MČ Praha 3

Mgr. Jana Vargová

222 116 357

janav@praha3.cz

MČ Praha 4

Mgr. Jana Ságlová

261 192 477
261 192 470

jana.saglova@praha4.cz

MČ Praha 5

Mgr. Jana Zacharová

257 000 460
257 000 459

jana.zacharova@praha5.cz

MČ Praha 6

Mgr. Luděk Soustružník

220 189 550

lsoustruznik@praha6.cz

MČ Praha 7

Ing. Dita Výborová

220 144 053
603 464 812

vyborovad@praha7.cz

MČ Praha 8

Mgr. Petr Svoboda

283 090 412
233 559 251

petr.svoboda@praha8.cz

MČ Praha 9

Mgr. Martin Odehnal

283 091 520

odehnalm@praha9.cz

MČ Praha 10

Martina Mottlová

267 093 531
267 093 465
267 093 487

martinamo@praha10.cz

MČ Praha 11

Mgr. Martin Platz

267 902 326
267 902 324

platzm@praha11.cz

MČ Praha 12

Mgr. Iveta Němečková

261 397 315

nemeckova.iveta@praha12.cz

MČ Praha 13

Evžen Mošovský

235 011 428

mosovskye@p13.mepnet.cz

MČ Praha 14

Ing. Milan Šprysl

225 295 283

milan.sprysl@praha14.cz

MČ Praha 15

Jaroslava Šimonová

281 003 518

jaroslava.simonova@praha15.cz

MČ Praha 16

Bc. Iveta Krejčí

234 128 102

iveta.krejci@praha16.eu

MČ Praha 17

Mgr. Naděžda Zemanová

720 540 053
235 311 793

zemanovan@praha17.cz

MČ Praha 18

Bc. Marcela Horešovská

284 028 195

Marcela.Horesovska@letnany.cz

MČ Praha 19

Martina Pavlátová, DiS

284 080 850

Martina.Pavlatova@kbely.mepnet.cz

MČ Praha 20

Ing. Monika Brzkovská

271 071 640

monika_brzkovska@pocernice.cz

MČ Praha 21

Mgr. Lucie Molínová Ph.D.

281 012 928

lucie.molinova@praha21.cz

MČ Praha 22

Ing. Roman Petr

271 071 820

roman.petr@praha22.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vloženo: 4.11.2016 | Mgr. Stanislav Beldík | Přečteno: 21914 x

 

Magistrát hl. m. Prahy © 2007