Profesia days

  Profesia days je oblíbený a nejnavštěvovanější festival příležitostí v České republice, kde se každoročně sejdou tisíce zájemců o nové pracovní a vzdělávací možnosti.

  Firmám nabízí možnost k osobnímu setkání s potenciálními zaměstnanci, podporu značky a zviditelnění firmy. Kromě toho firmy získají okamžitou zpětnou vazbu na nové kandidáty a navážou nové obchodní a profesní kontakty.

  Návštěvníci mohou bez stresu a v uvolněné atmosféře promluvit s HR manažery předních zaměstnavatelů, zjistit jeké jsou jejich kariérní možnosti, případně rovnou dohodnout přijímací pohovor.

  Festival přináší zajímavé přednášky, workshopy, poradenství zaměřené na nejrůznější aspekty trhu práce  a osobnostního rozvoje.

  profesia_days.jpg

  Vloni mohli návštěvníci načerpat inspiraci z více než 60 přednášek a na pódiu se vystřídalo přes 40 mluvčích. Ani letos nebude chybět poradenská zóna, možnost otestovat jazykové a IT dovednosti, kariérní poradenství. Na 5 000 m2 výstavní plochy se prezentovalo více než 130 firem.

  „Profesia days koncipujeme tak, aby lidi bavil a díky jeho návštěvě něco nového získali – ať už kontakt na perspektivní zaměstnavatele, radu, jak dále rozvíjet svou kariéru, pomoc při řešení problému v pracovní oblasti, anebo jen inspirativní podnět.“

  Profesia days se bude již tradičně konat v areálu PVA Expo Praha v Letňanech a to ve dnech 23. – 24.10.2019.

  Vstup pro návštěvníky je zdarma.

  Organizátorem veletrhu je společnost Profesia CZ, spol. s r.o., provozovatel pracovního portálu Profesia.cz. Nad akcí převzaly záštitu Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ministerstvo práce a sociálních věcí a také Svaz průmyslu a dopravy. 

  Další informace naleznete na www.profesiadays.cz

  Registrace na: https://registrace.profesiadays.cz/

  Vloženo: 10.9.2019 | Pavel Dvořák | Přečteno: 436 x

   

  Magistrát hl. m. Prahy © 2007