Setkání pracovníků školních jídelen – Garden Party

  Magistrát hlavního města Prahy ve spolupráci s Asociací zřizovatelů školních jídelen uspořádal v posledním zářijovém  týdnu již 2.ročník celopražského setkání pracovníků školních jídelen.

  Setkání se tentokrát odehrálo v krásných prostorách botanické zahrady SOŠ Jarov. Hosté se mohli pokochat prostředím nádherného parku, pro zájemce byly připraveny komentované prohlídky téměř 100 let starých skleníků, odpoledne zpříjemnilo vystoupení dětské hudební kapely pod taktovkou ředitele ZUŠ Učňovská v Praze 9.

  IMG_7333 (1).jpg

  Mezi hosty, kterých bylo téměř 160, pochopitelně převládaly především dámy, ale přesto se našlo i několik zástupců mužného pohlaví. Všichni ocenili vynikající pohoštění připravené SOU gastronomie a podnikání Za Černým mostem v Praze 9.

  Celá akce byla připravena jako ocenění náročné práce zaměstnanců školních jídelen, která je bohužel stále nedoceněna. V tomto směru se vyjádřila i většina pozvaných významných hostů, mezi nimiž nechyběla radní pro školství a evropské fondy Ing. Mgr. Irena Ropková, či čestná předsedkyně Asociace zřizovatelů školních jídelen MUDr. Kateřina Cajthamlová. Tu ostatně mnohé z kuchařek dobře znají nejen jako čestnou předsedkyni asociace, ale také z kurzů o komunikaci ve školní jídelně, které se konají za podpory pražského magistrátu.

  Rádi bychom tedy ještě jednou touto formou poděkovali všem zaměstnancům školních jídelen za jejich práci a obětavost.

  Fotogalerie:

  IMG_7275 (1).jpg IMG_7290 (1).jpg IMG_7301 (1).jpg IMG_7316 (1).jpg 

   

  Vloženo: 7.11.2018 | Pavel Dvořák | Přečteno: 747 x

   

  Magistrát hl. m. Prahy © 2007