Vyhlášení vítězů 6. ročníku soutěže PHOTOCONTEST

    Soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST je součástí rozsáhlého vzdělávacího projektu PHOTOBASE určeného studentům středních škol a žákům 2. stupně základních škol celé České republiky.

    PHOTOBASE, jehož organizátorem je Gymnázium Oty Pavla v Praze 5, zahrnuje celorepublikovou fotografickou soutěž PHOTOCONTEST zakončenou výstavou v Novoměstské radnici, letní školu fotografování PHOTOCAMP a sekci CODEED, zajišťující kempy programování.

    P9030071.jpg

    Projekt probíhá pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.

    Letošního ročníku se účastnilo 734 studentů z rekordních 119 škol celé České republiky. Odborná porota ohodnotila 1607 soutěžních fotografií a pracovala v tomto složení: Ivan Látal, Jan Neubert, Ivan Bárta, Milan Hospodka  a pedagogové Pavlína Krupová a Zdeňka Veselá.

    Výstava nejlepších fotografií 6. ročníku soutěže PHOTOCONTEST se uskuteční od 22. března do 1. dubna 2018 denně (kromě pondělí) od 10 do 18 hod., Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2.

    Více informací najdete na www.photobase.cz

    RNDr. Jana Hrkalová, ředitelka Gymnázia Oty Pavla

    sekretariat@gop.cz

    Pořadatel:       Gymnázium Oty Pavla, Loučanská 520, 153 00 Praha 5-Radotín

    Partneři:     ELVIRA, spol. s r. o., ABC3D, Jazyková agentura Channel Crossings,

    Nikon CEE GmbH, RATIO s.r.o

    Mediální partneři: Český rozhlas Regina, FotoVideo, Week of Life

    Vítězové 6. ročníku PHOTOCONTEST podle kategorií

    SŠ - I. Portrét

    1. místo Vendula Spáčilová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno „Ve stínu pruhů“

    2. místo Štěpánka Weyrová, Střední škola Brno, Charbulova 106, „Americká krása“

    3. místo Petr Vaněk, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1, „Čínský rybář“

    SŠ - II. Strom

    1. místo Hana Dittrichová, Střední škola Brno, Charbulova 106 „Samota“

    2. místo Adéla Hrubá, Střední škola uměleckomanažerská, Brno, „V architektuře“

    3. místo Sára Křivánková, OA, SZŠ, SOŠS Jihlava, „Odraz“

    SŠ - III. Reportáž

    1. místo Petr Vaněk, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1, „Betonová džungle“

    2. místo Vojtěch Žáček, Střední škola uměleckomanažerská, Brno, „Los Angeles tour“

    3. místo Sára Křivánková, OA, SZŠ, SOŠS Jihlava, „Zabijačková“

    ZŠ - I. Portrét

    1. místo Aneta Omastová, ZŠ T.G. Masaryka, Sušice, „Pozor“

    2. místo Eliška Cejnarová, Základní umělecká škola, Černošice, „Duše v předtuše“

    3. místo Kristýna Kočí, ZŠ Jungmannovy sady, Mělník, „Bratr“

    ZŠ - II. Strom

    1. místo Eliška Chalupová, ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník, „Dobrá cesta lemovaná stromy“

    2. místo Aneta Omastová, ZŠ T.G. Masaryka, Sušice, „Strom a kamarádka“

    3. místo Eliška Čuntová, Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello, Ostrava-Poruba, „Čárový kód lesa“

    ZŠ - III. Reportáž

    1. místo nebylo uděleno

    2. místo Adéla Pivková, Základní škola Alšova 1123, Kopřivnice, „Malý hokejista“

    3. místo Aleš Vladyka, ZŠ Chrudim, ul. Dr. J. Malíka 958, „Futsal“

    Vítězná škola: Střední škola Brno, Charbulova 106

    Absolutní vítěz: Aneta Omastová, ZŠ T.G. Masaryka, Sušice

    Studenti, kteří postoupili do finálového kola a mají vystavené fotografie

    SŠ - I. Portrét

    Vítek Šmahel, Střední škola oděvní a služeb, Vizovice

    Petra Veselá, Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram

    Veronika Vlachová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno – Židenice

    Aneta Voborná, Střední škola Brno, Charbulova 106

    Jana Zavadilová, Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava   

    Adam Bartoš, Střední škola oděvní a služeb, Vizovice

    Anna Gajdošíková, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

    Štěpánka Parvová, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

    Vendula Spáčilová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno

    Terezie Tyllová, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

    Petr Nedoma, OA, SZŠ, SOŠS Jihlava

    Hana Dittrichová, Střední škola Brno, Charbulova 106

    Adam Bláha, Gymnázium Čelákovice

    Filip Kroutil, VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb, Strakonice

    SŠ - II. Strom

    Nikola Řezáčová, SUPŠ Jihlava - Helenín

    Pavlína Střížová, Střední škola Brno, Charbulova 106

    Iveta Flidrová, Střední škola Brno, Charbulova 106

    Natálie Hedlová, Střední škola Brno, Charbulova 106

    Jan Urban, Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice

    Nikol Fabianová, Střední škola oděvní a služeb, Vizovice

    Tomáš Junga, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

    Matěj Kryštof Řešátko, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

    Anna Dadová, Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice

    Eliška Kosová, Střední škola Brno, Charbulova 106

    SŠ - III. Reportáž

    Leona Syslová, Střední škola Brno, Charbulova 106

    Nela Psotová, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

    Vendula Spáčilová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno

    Štěpánka Parvová, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

    ZŠ - I. Portrét

    Eliška Cejnarová, Základní umělecká škola, Černošice

    Nikol Škvařilová, Základní škola a Mateřská škola, Vranovice

    Aneta Omastová, Základní škola T.G. Masaryka, Sušice

    Mikuláš Bradáček, Základní škola Mníšek pod Brdy

    ZŠ - II. Strom

    Adéla Kutilová, Základní škola a Mateřská škola, Rájec-Jestřebí

    Eliška Štveráková, Základní škola Jindřicha Matiegky, Mělník

    Anna Hanáčková, Gymnázium Ostrov

    ZŠ - III. Reportáž

    Veronika Šubová, Základní škola Jungmannovy sady, Mělník

    Tereza Špačková, Základní škola Alšova 1123, Kopřivnice

    P9030030.jpg

    Vloženo: 28.3.2018 | Pavel Dvořák | Přečteno: 590 x

     

    Magistrát hl. m. Prahy © 2007