Hlavní město Praha vyhlašuje pro žáky základních škol, středních škol a pro školská zařízení soutěž na vytvoření reklamního plakátu Antifetfestu 2018

Antifetfest je festival amatérských filmů pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby.

Pořadatelem festivalu je hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi Praha 1 – 22. Soutěžní snímky jsou zaměřené na problematiku rizikového chování, jako jsou např. drogová závislost, kriminalita, šikana, rasismus, záškoláctví, gambling, domácí násilí apod. Snímky točí přímo žáci základních a středních škol.

Plakát provází soutěž po celý rok a je v různých modifikacích uváděn na všech materiálech k danému ročníku.

Soutěžící může v rámci soutěže zaslat nejvýše jeden návrh plakátu. Ke každému zaslanému návrhu je nutné zároveň přiložit i CD, kde bude uložena verze soutěžícího plakátu v pdf a jpg v rozlišení 300 a 72 dpi a návrh plakátu v křivkách.

Soutěžní návrhy, které budou vyhlašovateli doručeny a nebudou obsahovat všechny požadované informace, vyhlašovatel do soutěže nezařadí.

Více informací ZDE - pravidla soutěže.

Přihláška ke stažení ZDE

Vloženo: 15.9.2017 | Pavel Dvořák | Přečteno: 118 x