Výsledky soutěže o nejlepší plakát na SCHOLA PRAGENSIS 2017

    Hodnocení došlých návrhů plakátů pro 22. ročník Schola Pragensis 2017 proběhlo dne 26. 7. 2017 za účasti komise složené z pracovníků odboru školství a mládeže MHMP.

    Komise hodnotila každou sadu plakátu zvlášť. Každý člen komise mohl přidělit určitý počet bodů ke stanoveným kritériím, uvedených ve vyhlášení soutěže o plakát. Po sečtení bodů u každého návrhu, a poté i u všech členů komise, byly do užšího výběru vybrány tři návrhy. K těmto návrhům pak proběhlo finální hodnocení z něhož vyšlo výsledné pořadí od 1. až do 3. místa. Zbylé návrhy plakátů nemají určené pořadí.

    Vítězným návrhem se 63 body se stal plakát "kamera" (pracovní název komise) autora Pavla Kujy, který je žákem Střední školy Náhorní.

    Pořadové číslo návrhu plakátu  Autor/ka  Škola

    Hodnocení

    plakátu

     Verze 1  Verze 2

     1.

    Pavla Zemanová

    Vyšší odborná škola informačních služeb a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky 

     

     1_plakat_SP17_v_1.jpg

     1_plakat_SP17_v_2.jpg

     2.

    Stanislav Krupka

    Vyšší odborná škola informačních služeb a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

     

     2_plakat_SP17_v_1.jpg

     2_plakat_SP17_v_2.jpg

     3.

    Klára Popovičová

    Vyšší odborná škola informačních služeb a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

     

     3_plakat_SP17_v_1.jpg

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

     4.

    Albert Bauersfeld

    Střední škola Náhorní

     

     4_plakat_SP17_v_1.jpg

     4_plakat_SP17_v_2.jpg

     5.

     Pavel Kuja

    Střední škola Náhorní

    1. místo

    (63 bodů z 75 možných)

     5_plakat_SP17_v_1.jpg

     5_plakat_SP17_v_2.jpg

     6.

    Vanda Kyzlinková

    Střední škola Náhorní

     

     6_plakat_SP17_v_1.jpg

     6_plakat_SP17_v_2.jpg

     7.

    Jakub Hampl

    Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

     

     7_plakat_SP17_v_1.jpg

     7_plakat_SP17_v_2.jpg

     8.

    Daniela Esterová

    Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy, s.r.o.

    2. místo

    (60 bodů z možných 75)

     8_plakat_SP17_v_1.jpg

     8_plakat_SP17_v_2.jpg

     9.

    Petr Jelen

    Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy, s.r.o.

     

     9_plakat_SP17_v_1.jpg

     9_plakat_SP17_v_2.jpg

     10.

    Patrik Fuxa

    Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy, s.r.o.

    3. místo

    (59 bodů z možných 75)

     10_plakat_SP17_v_1.jpg

     10_plakat_SP17_v_2.jpg

     11.

    Leona Kuxová

    ART ECON - Střední škola, s.r.o.

     

     11_plakat_SP17_v_1.jpg

     11_plakat_SP17_v_2.jpg

     12.

    Kateřina Karásková

    Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby s.r.o.

     

     12_plakat_SP17_v_1.jpg

     12_plakat_SP17_v_2.jpg

     13.

    Barbora Čapková

    G.A.P. education, střední škola s.r.o.

     

     13_plakat_SP17_v_1.jpg

     13_plakat_SP17_v_2.jpg

     14.

    Patricie Egertová

    G.A.P. education, střední škola s.r.o.

     

     14_plakat_SP17_v_1.jpg

     14_plakat_SP17_v_2.jpg

     15.

    Adéla Brabcová

    G.A.P. education, střední škola s.r.o.

     

     15_plakat_SP17_v_1.jpg

     15_plakat_SP17_v_2.jpg

     16.

    Adam Fábik

    G.A.P. education, střední škola s.r.o.

     

     16_plakat_SP17_v_1.jpg

     16_plakat_SP17_v_2.jpg

     17.

    Matej Martinec

    Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2

     

     17_plakat_SP17_v_1.jpg

     17_plakat_SP17_v_2.jpg

     18.

    Innesa Janouchová

    Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2

     

     18_plakat_SP17_v_1.jpg

     18_plakat_SP17_v_2.jpg

     19.

    Marie Sedelmayerová

    Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2

     

     19_plakat_SP17_v_1.jpg

     19_plakat_SP17_v_2.jpg

     20.

    Johana Hnízdilová

    Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

     

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

     21.

    Marek Janoušek

    Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

     

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

     22.

    Lucie Pangrácová

    Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

     

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

     23.

    Jáchym Bouzek

    Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

     

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

     24

    Jiří Mikeš

    MICHAEL - SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

     

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

    Nebyla dodána elektronická podoba plakátu!

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vloženo: 8.8.2017 | Aktualizováno: 24.8.2017 | Pavel Dvořák | Přečteno: 411 x

     

    Magistrát hl. m. Prahy © 2007